Co 2 lata radio Emaus prezenuje zgłoszone przez słuchaczy pomysły.  Trwa już głosowanie - czekamy na Państwa głosy mailowe, smsowe i listowne. Rozstrzygnięcie konkursu już w poniedziałek, 30.10 o godz. 18.00 - zapraszamy do kaplicy radiowej.

więcej

Na spotkanie z muzyką jazzową w każdy piątek o godz. 22:30 zaprasza Jan Felcyn.

więcej

Lista z Mocą na naszej antenie w każdy piątek o godz. 20:05.

więcej

22 X przypada Dzień Osób Jąkających się. Nasi goście, Ewa Galewska, psychoterapeuta i neurologopeda, i Tomasz Galewski , psycholog i psychoterapeuta, z Kliniki Leczenia Jąkania opowiedzą o tym, jak poradzić sobie z taką wadą.

więcej

Radiowe podróże na jesień. Co tydzień inne miejsca, inny klimat, inne widoki. Uciekamy z deszczowej Europy do Australii - Radosław Kożuszek i Katarzyna Zagórska.

więcej

W kolejnej audycji udamy się do szpitala... a nawet kilku - przedstawimy utwory z seriali i filmów medycznych. Zapraszamy o 22.30, powtórka w sobotę o 15.10 - Joanna Wojciechowska i Olga Paszkowska.

więcej

Jak Kościół radzi sobie z pomocą rodzicom dzieci, u których w fazie prenatalnej wykryto nieuleczalną chorobę lub wadę genetyczną? Porozmawiamy o tym z Marią Piłacińską i Adrianem Kliksem ze Stowarzyszenia Wielkopolskie Hospicjum Perinatalne Razem.

więcej

Zaczynamy poetyckie i jesienne spotkania. Nowa audycja Jana Janusza Tycnera już w niedzielę o godz. 16.40 i 22.00. 15 X prezentacja twórczości Ady Jadwigi Matysiak.

więcej

Więcej informacji z regionu, miasta, archidiecezji i twojej parafii. 

RADIO EMAUS I JESTEŚ DOBRZE POINFORMOWANY!

więcej
Radio Emaus retransmituje codzienne audycje Radia Watykańskiego: Aktualności  o godz. 17.40 i magazyn o godz. 23.00.
więcej

Na naszej antenie słuchowisko "Orędzie z gietrzwałdzkiego klonu".  Autor: Zenon Złakowski, reżyseria: Jaromir Wroniszowski. Wieczory ze słuchowiskiem w 140-lecie objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie i 50-lecie koronacji obrazu koronami papieskimi od we wtorki o godz. 22.10.

więcej

Od 2 do 13 października zawieszamy emisję lektury ze względu na prezentacje inicjatyw parafialnych zgłoszonych na konkurs. Na kolejne odciniki "Bolesi" zapraszamy od 16 października!

więcej

Solo musica italiana - Tylko włoska muzyka! Od października wraca na naszą antenę piosenka włoska. Jesienią w poniedziałek o godz. 20.05 zaprasza ks. Maciej K. Kubiak.

więcej

www.facebook.com/RadioEmausPoznan

więcej

Naszym Słuchaczom polecamy zakładkę informującą o tym, jak nas słuchać w Interecie.

więcej
ANTENA:
tel.: 61 8500 500
sms: 601 077 033