Radio Emaus poszukuje REALIZATORA EMISYJNEGO. CV prosimy wysyłać na adres radio@radioemaus.pl. Jeżeli marzysz o pracy w radiu, to nasze ogłoszenie jest dla Ciebie. Na zgłoszenia czekamy do 28.02.2018.

więcej

W dzień modlitw w intencji Sudanu Południowego zapraszamy na audycję o godz. 21.15. Naszym gościem będzie o. Andrzej Dzida, werbista pochodzącyc z Poznania. Powtórka w sobotę o godz. 12.10.

więcej

Siedem dróg krzyżowych na siedem tygodni Wielkiego Postu. Rozważania ks. Marka Piedziewicza - krótkie, trafne rozważania dla dorosłych i młodzieży. Czyta Jan Janusz Tycner. W piątki Wielkiego Postu godz. 22.05.

więcej
uStudni świętuje rok wspólnych modlitw. Tysiące osób modliły się o dobrego współmałżonka przez wstawiennictwo św. Józefa. W sobotę po godzinie 9.00 o owocach inicjatywy opowiedzą pomysłodawcy  oraz para, która dzięki niej się poznała. Zapraszam -Marta Kłosińska. więcej

Maciej Waraczewski już w sobotę o godz 17.05 i niedzilę o godz. 11.30. w "Misyjnym Atlasie Świata" opowie o wolontariacie na Ukrainie.

 

więcej

W Wielkim Poście prezentacja kościołów stacyjnych oraz intencji, jakie towarzyszą pielgrzymowaniu.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 8.40 i 11.40. 
 

więcej

Więcej informacji z regionu, miasta, archidiecezji i twojej parafii. RADIO EMAUS I JESTEŚ DOBRZE POINFORMOWANY!

więcej

Książkę Józefa Ignacego Kraszewskiego "Ksiądz Kordecki. Obrońca Częstochowy" czyta Paweł Binkowski. Zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 11.20 i 19.20.

więcej

www.facebook.com/RadioEmausPoznan

więcej

Naszym Słuchaczom polecamy zakładkę informującą o tym, jak nas słuchać w Interecie.

więcej
ANTENA:
tel.: 61 8500 500
sms: 601 077 033