Wilki dwa. W obronie stada. Adwentowe rekolekcje radiowe poprowadzą o. Adam Szustak i Robert „Litza” Friedrich  - od poniedziałku do piątku o godz. 11.50 i 23.30. W środy o godz. 22.30 audycja ks. Mariusza Białkowskiego i ks. Szymona Bajona - Kolokwia o muzyce kościelnej.

więcej

Solo musica italiana - Tylko włoska muzyka! Jesienią zapraszamy do słonecznej Italii. W poniedziałki o godz. 20.05 audycja ks. Macieja K. Kubiaka.

więcej

Więcej informacji z regionu, miasta, archidiecezji i twojej parafii. RADIO EMAUS I JESTEŚ DOBRZE POINFORMOWANY!

więcej

Trwa akcja "Tytka Charytatywna 2017". Zebrane paczki zostaną rozprowadzone wśród ubogich. Zachęcamy, by włączyć się do akcji. Produkty można przynosić do radia Emaus od pon - pt, od 9:00-16:00. 

więcej
Radio Emaus retransmituje codzienne audycje Radia Watykańskiego: Aktualności  o godz. 17.40 i magazyn o godz. 23.00.
więcej

Spotkanie autorskie podsumujemy ks. prałata Jana Stanisławskiego, prowadzone przez prof. Anitę Magowską. Fragmenty wspomnień z "Zebranych ułomków" (Wydawnictwo Kontekst) czytał Jan Grzegorczyk. Audycja Katarzyny Zagórskiej. Powtórka w nocy z wtorku na środę.

więcej

Nasi słuchacze wybrali laureatów VI edycji konkursu Po prostu dobry pomysł. I miejsce zajęło oratorium salezjańskie (Poznań, parafia św. Jana Bosko), II - parafiada kórnicka (parafia Wszystkich Świętych), a III - Bieg do pustego grobu (inicjatywa Filipińskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji w Gostyniu).

więcej

www.facebook.com/RadioEmausPoznan

więcej

Naszym Słuchaczom polecamy zakładkę informującą o tym, jak nas słuchać w Interecie.

więcej
ANTENA:
tel.: 61 8500 500
sms: 601 077 033