W tym tygodniu bardzo ciekawa rozmowa z ks. Radkiem Rakowskim, duszpasterzem akademickim, oraz Kubą Krause z zespołu Holygroove m.in. o warsztatach muzycznych, jakie odbyły się przy parafii św. St. Kostki w Poznaniu tuż po Wielkanocy. Zapraszam po godz. 19.00 - Kinga Waliszewska.

więcej

"Idź i kochaj" to hasło kolejnego spotkania lednickiego, które odbędzie się 3 czerwca.  W oczekiwaniu na nie poznajemy ludzi, którzy tworzą to niezwykłe spotkanie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku o 8:40. Powtórki po północy. Zaprasza Hubert Piechocki.

więcej

Serdecznie zapraszam do spotkania Przy Studni Jakuba w środowy wieczór. W najbliższym programie porozmawiam z ks. Rafałem Krakowiakiem o... Roli Matki/Matek w historii Kościoła. Zapraszam - Arkadiusz Szymański.

więcej

Colloquia o muzycje kościelnej. Audycja muzyczna nie tylko o chorale - zaśpiewane nuty, opowiedziane historie. Zapraszają ks. dr Mariusz Białkowski i ks. Szymon Bajon. Środa 22.30, powtórka w niedzielę o godz. 14.10.

więcej

"Dasz radę" to rozmowa Joanny Podsadeckiej z ks. Janem Kaczkowskim. Fragmenty książki przeczytali dla nas Jan Janusz Tycner i Anna Jasińska. Zaprszamy od poniedziałku do piątku o godz. 11.20 i 19.20.

więcej

Więcej informacji z regionu, miasta, archidiecezji i twojej parafii. 

RADIO EMAUS I JESTEŚ DOBRZE POINFORMOWANY!

więcej

www.facebook.com/RadioEmausPoznan

więcej

Naszym Słuchaczom polecamy zakładkę informującą o tym, jak nas słuchać w Interecie.

więcej
ANTENA:
tel.: 61 8500 500
sms: 601 077 033