CARITAS POZNAŃ WSPÓŁORGANIZUJE BETLEJEM W POZNANIU

 

Trasa koncertowa Betlejem w Polsce to największe kulturalno-społeczne wydarzenie w okresie Świąt Bożego Narodzenia w naszym kraju. Cieszymy się, iż na mapie 12 miast biorących w niej udział ponownie znalazł się Poznań. Jako współorganizator koncertu Betlejem w Poznaniu, pragniemy Państwa zaprosić do hali Arena 5 stycznia na godzinę 19:00. Obiecujemy, że będzie się działo.

 

Zaśpiewają topowi polscy artyśći 

Na scenie 360* pojawią się wielkie gwiazdy polskiej estrady. m. in., Natalia Kukulska, Kasia Moś, Igor Herbut, Mietek Szcześniak, Daria Zawiałow, Beata Bednarz, Mate.O, Agnieszka Musiał, Adam Krylik czy Dana Vinnycka. Wokalistom będzie towarzyszyć AUKSO - jedna z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie oraz specjalnie na całą trasę Betlejem w Polsce zostanie stworzony międzynarodowy zespół muzyczny. W spektaklu usłyszymy tak wyjątkowe utwory, jak m.in.: starą hebrajską pieśń szabatową, starogrecką kolędę z Kapadocji, czy też kolędę węgierską i czeską. Łącznie artyści wykonają ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych.

W trakcie widowiska Betlejem w Poznaniu stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Każdy z nas, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim z innymi uczestnikami koncertu.

Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar: Przyjdź na Betlejem w Poznaniu by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia! By podzielić się tą radością z innymi! By „Głodnych nakarmić”.

Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.