WÓJCICKI SYMFONICZNIE

2 grudnia 2017, godz. 18:00 (sobota)

Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1, Poznań

 

Bilety w cenach: 29 zł (strefa C), 49 zł (strefa B), 69 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.bilety24.pl,  www.eventim.pl oraz w Centrum Informacji Miejskiej, sklepach sieci Empik, Media Markt, Media Expert i Saturn oraz kasie Filharmonii Poznańskiej.

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny z okazji 25-lecia Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi, podczas którego na scenie wystąpi nie kto inny, jak najbardziej rozpoznawalny polski tenor – Jacek Wójcicki wraz z orkiestrą pod batutą Aleksandra Grefa. Szczytnym celem koncertu jest pokazanie jak ważna jest działalność fundacji, która na co dzień troszczy się o dzieci, walczące z poważną chorobą i zapewnia im wsparcie w długim i trudnym leczeniu. Całkowity dochód z tego wyjątkowego koncertu zostanie przeznaczony właśnie na podopiecznych fundacji.

 

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu powstała ponad 25 lat temu. Założyli ją rodzice chorych dzieci, którzy na bazie swoich doświadczeń zapragnęli pomóc wszystkim osobom potrzebującym wsparcia w tych niełatwych chwilach. Głównym celem fundacji jest finansowanie leków, rehabilitacji, dojazdów do szpitala, zakup sprzętu medycznego oraz wiele innych czynności związanych z powrotem do zdrowia dzieci. Dodatkowo fundacja wspiera wolontariuszy w umilaniu czasu dzieciom, podczas długich pobytów na oddziale, poprzez organizowanie urozmaiconych warsztatów.

 

Jacek Wójcicki 

 

od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym wyjątkową pozycję. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

 

Aleksander Gref  ma w swoim dorobku artystycznym ponad 300 poprowadzonych spektakli operowych, operetkowych, musicalowych i ponad 100 koncertów symfonicznych i kameralnych. W trakcie swojej kariery artystycznej miał możliwość współpracowania z takimi artystami jak: Małgorzata Walewska, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Ania Dąbrowska, Hanna Banaszak, Katarzyna Skrzynecka, Antonello Palombi, Franco Bonisolli, Charles Aznavour czy Roger Waters (Pink Floyd).

 

 

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin