Parafia pw. Wszystkich Świętych w Kórniku wraz z działającymi w niej wspólnotami, serdecznie zaprasza na II Spotkanie Ewangelizacyjne W Bogu siła. Moc uzdrowienia, które odbędzie się w dniach 17-18 (sobota, niedziela) lutego 2018 r. na hali KCRiS Oaza ul. Ignacego Krasickiego 1 w Kórniku.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób świeckich, zakonnych i duchownych, które chcą wspólnie wielbić Pana Boga modlitwą, śpiewem oraz pragną pogłębić z Nim swoją relację. Całe wydarzenie poprowadzi Zespół Mocni w Duchu wraz z duszpasterzem o. Pawłem Sawiakiem SJ oraz Marcinem Zielińskim, który wygłosił konferencję na IV Forum Ewangelizacyjnym Archidiecezji Poznańskiej.

 

Spotkanie ma charakter modlitewny oraz wykładowy i odbędzie się w trzech wymiarach:

·        dla dorosłych Spotkanie Ewangelizacyjne W Bogu siła. Moc uzdrowienia – konferencje, modlitwa, śpiew

·        dla dzieci Laboratorium Wiary Siła błogosławieństwa w formie warsztatów biblijnych, muzycznych, sportowych i plastycznych

·        dla młodzieży face2face Stań twarzą w twarz z Jezusem (niedziela 18 lutego, godz. 17:00) – dwugodzinne spotkanie z Jezusem pełne wielbienia modlitwą i śpiewem

 

Całe wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego Metropolity Poznańskiego.

 

Patronat medialny: Przewodnik Katolicki oraz Radio Emaus

 

Szczegółowe informacje, program oraz rejestracja uczestników:

www.parafiawszystkich.pl

Kontakt e-mail:se@parafiawszystkich.pl