Co nadaje Twojemu życiu rytm?

Sama muzyka może nie wystarczyć... Podejmij wyzwanie, by codziennie kroczyć w rytmie Bożego Słowa i zobacz dokąd Cię zaprowadzi!

Przyjedź na VI Urszulańskie Dni Młodych i wczuj się w rytm rytm Bożego Słowa! Tegoroczne spotkanie rozpocznie się w Poznaniu 26 maja o godzinie 16:00. Dwa  dni pełne modlitwy, refleksji  i radości.

W tym roku w rytm Bożego Słowa pomogą wejść ks. Radosław Rafał – misjonarz Świętej Rodziny, którego charyzmatem jest głoszenie Ewangelii i posługa uzdrowienia wewnętrznego, oraz o. Krzysztof Piskorz – karmelita z Wrocławia, duszpasterz Stowarzyszenia Walka Duchowa. Gościem VI Urszulańskich Dni Młodych będzie Weronika Kostrzewa, dziennikarka Radia Plus oraz vlogerka internetowa. Na tegorocznym spotkaniu pojawi się także Zespół 33 z Poznania,

a modlitewnie posługiwać będzie poznańska wspólnota „Poznanie Flp 3, 8”.

Jak w ubiegłych latach, również teraz nie zabraknie wspólnej modlitwy, Eucharystii, adoracji Najświętszego Sakramentu oraz kreatywnych działań w grupach. W uwielbianiu Boga pomagać będzie schola, do której zapraszamy śpiewających lub grających na instrumentach, którzy chcą w ten sposób służyć innym podczas UDM. Szczegóły zgłoszenia do scholi dostępne są na stronie: www.udm.osu.pl

 

Więcej informacji na stronie www.udm.osu.pl

 

Organizatorem Urszulańskich Dni Młodych (UDM) są Siostry Urszulanki Unii Rzymskiej, zakon kontemplacyjno – czynny, którego misją w Kościele jest wychowanie i nauczanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych.