GASTRONOMIA: Wielkie wyczekiwanie i słodko-gorzki powrót
Spragnieni Poznaniacy tłumnie rzucają się na ogródki gastronomiczne. Nocne obrazy z piątku na sobotę pokazały, jak bardzo brakowało mieszkańcom możliwości korzystania z restauracji i pubów.
„Zupa na Głównym” pomaga nie tylko na przystanku PST Dworzec Zachodni
Przedstawicielki stowarzyszenia wraz ze współpracującą z nimi pracownicą socjalną odwiedziły pustostany i inne zaadaptowane miejsca, gdzie przebywają bezdomni.