Co można, a czego nie powinno się przywozić z wakacji? – Małgorzata Spychała – Szuszczyńska, rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu
Lato to czas wakacyjnych wyjazdów, także zagranicznych, no i oczywiście przywożenia przeróżnych pamiątek. Często bywają one tylko egzotyczne – ale czasami są to przedmioty, napoje lub rośliny, których przywiezienie może się skończyć karą i… utylizacją pamiątki. Co wolno, a czego nie wolno przywozić, mówiła Małgorzata Spychała – Szuszczyńska, rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.




