Daniel Bednarczyk odwiedził naszą rozgłośnię

26.04.2022

Daniel Bednarczyk z Ostrowi Mazowieckiej, na co dzień uczący się w Specjalnym Ośrodku Dla Osób Słabowidzących i Niewidomych w Laskach, w wolnym czasie realizuje swoją pasję. Kocha radio i od czterech lat odwiedza rozgłośnie radiowe, lokalne, krajowe czy regionalne. Dzisiaj razem ze swoją mamą przyjechał do naszego radia.

– W wolnym czasie lubię słuchać różnych rozgłośni radiowych i odwiedzać je „od kuchni” – mówi Daniel Bednarczyk. – Od siedmiu lat odwiedzam rozgłośnie. To jest moja pasja. Radio najbardziej mnie pociągało od zawsze – dodaje. Radio Emaus było jego 98 rozgłośnią, którą odwiedził. – Od tygodnia szykowaliśmy się na wizytę Daniela – mówi Klaudyna Bogurska-Matys, specjalista ds. marketingu – Chcieliśmy przygotować coś wyjątkowego. Na szczęście mamy doskonałe kontakty ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Synów Pułku w Owińskach i dlatego udało nam się zaskoczyć wyjątkowym prezentem, który otrzymaliśmy od Marka Jakubowskiego. Była to 140-letnia, metalowa kostka z literą brajla z Wiednia. Dodatkowo przygotowaliśmy paczkę z naszymi gadżetami i słodyczami – dodaje.

Daniel był oprowadzony po naszym radiu przez naszych kolegów i koleżanki, które chciały jak najwięcej opowiedzieć o naszej rozgłośni.

FOT: Daniel Bednarczyk

Daniel Bednarczyk hobby. pasja radio