JBL Triathlon Poznań 2022

17.05.2022

Wielkimi krokami zbliża się JBL Triathlon Poznań 2022. Już w połowie lipca w samym sercu Wielkopolski odbędzie się 9. edycja kultowej imprezy, podczas której kibice triathlonowej rywalizacji znów będą mogli poczuć niezwykłe sportowe emocje. Dla wszystkich chętnych do startu mamy ważną wiadomość – koniec zapisów już w maju!

JBL Triathlon Poznań to prestiżowa impreza organizowana w ramach cyklu CIECH Tri Tour, która co roku przyciąga do siebie zawodników z całego świata. Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach indywidualnych oraz drużynowych (28,25 km, 56,5 km i 112,99 km). Wszystkim osobom, które chcą spróbować swoich sił przypominamy – zapisy trwają do 31 maja!

Wziąć udział w zawodach warto z wielu powodów, a jednym z nich z pewnością jest działalność charytatywna. Przygotowując się do imprezy, triathloniści zasilają zbiórkę, której celem jest zebranie aż 4,5 miliona złotych na rzecz Dziecięcego Oddziału Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi w Poznaniu. Do tej pory zebrano już ponad 3,5 miliona złotych, a każdy zawodnik, który przekroczy linię mety to dodatkowe środki wpływające na konto zbiórki. Szczegóły na temat akcji: triisolation.tritour.com.pl/charity.

JBL Triathlon Poznań to okazja do sportowych wrażeń także dla dzieci. Strategicznym partnerem imprezy w tym obszarze jest Fundacja Pho3nix, która pod okiem wykwalifikowanych ekspertów umożliwi rywalizację także najmłodszym. Podczas zawodów dzieciom kibicować będzie alpinista i himalaista Adam Bielecki, z którym spotkają się na linii startu oraz w strefie Pho3nix Kids Zone, gdzie na wszystkich młodych sportowców czekać będzie moc dodatkowych atrakcji.

W tym roku głównym sponsorem zawodów po raz kolejny jest marka JBL, która ściśle związana jest ze sportem. W ciągu ostatnich 75 lat istnienia JBL stał się ikoną innowacji audio dzięki swojej wyjątkowej i owocnej współpracy z artystami, producentami i inżynierami dźwięku. W ten sposób tworzone są wyjątkowe wrażenia odsłuchu dla konsumentów na całym świecie. Dzięki liczbie patentów, nagród i kultowych wdrożeń, JBL pozostaje siłą innowacji wszędzie tam, gdzie liczy się dźwięk. Marka angażuje się też w liczne imprezy sportowe. JBL nagłośnił między innymi olimpiady w Pekinie w 2008 i w Londynie w 2012 oraz stadiony na Euro 2012 w Polsce. W ofercie marki dostępne są między innymi słuchawki sportowe, które wyróżnia nie tylko doskonałe brzmienie, ale także rozwiązania opracowane specjalnie dla sportowców.

JBL Triathlon Poznań 2022 odbędzie się w dniach 15-17 lipca. Zapisy dla dorosłych potrwają do 31 maja, a dla dzieci aż do dnia startu lub wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc pod adresem: https://sts-live.pl/tritour.

Więcej informacji na stronie http://www.poznantriathlon.com/.