Kropla dobra – Poznań dziękuje za osocze

23.02.2021

Bilety do teatru, kina, ogrodu zoologicznego i na miejskie pływalnie. Do tego torba i maseczka z wyszytym logo akcji „kropla dobra” i podziękowania od prezydenta miasta – to prezenty, jakie czekają na ozdrowieńców, którzy oddadzą osocze w Poznaniu. W ten sposób miasto chce podziękować dawcom i wesprzeć służby medyczne w ratowaniu życia i zdrowia chorych na Covid-19.

Zarówno torby, jak i maseczki zostały uszyte specjalnie na potrzeby akcji przez poznańskie podmioty ekonomii społecznej. Pracują w nich m.in. osoby z niepełnosprawnościami czy wychodzące z bezdomności. W każdym pakiecie znajdą się też vouchery ważne do końca roku, można je wymienić na bilety bezpośrednio w kasie danej instytucji.” – mówi Magdalena Pietrusik-Adamska, dyrektorka Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMP

Vouchery-niespodzianki będą przydzielane do pakietów losowo. Dawcy będą mogli wymienić je np. na bilet rodzinny do Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu, otwarty bilet dla dwóch osób do Teatru Animacji, wejście dla dwóch osób do Kina Muza, Kina Pałacowego, na pływalnię krytą Chwiałka, Rataje lub Winogrady a także na trzygodzinny bilet dla jednej osoby do Term Maltańskich lub bilet na pływalnię Atlantis. Akcja „Kropla dobra” rozpocznie się 23 lutego, a wydawanie pakietów promocyjnych potrwa do ich wyczerpania.

Foto: UM Poznania

osocze ozdrowieńcy podziękowanie poznań vouchery