Leszno: Udostępniono kilka obiektów sportowych i rekreacyjnych

12.02.2021

W Lesznie zostało udostępnionych kilka obiektów sportowych i rekreacyjnych. Najważniejszym z nich jest Środowiskowa Pływalnia Edukacyjna.

Basen został otwarty o siódmej rano i będzie czynny do 21.45. Tak samo będzie w sobotę i w niedzielę. Obiekt przez cały weekend będzie dostępny wyłącznie dla klientów indywidualnych. Natomiast zajęcia szkółek pływackich zostaną wznawiane 15 lutego, w związku z tym harmonogram dostępności basenu dla klientów indywidualnych od poniedziałku zostanie podany dopiero po potwierdzeniu zajęć przez grupy zorganizowane. Na pływalni, dotyczy to przede wszystkim holu, nadal obowiązują wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego. Obowiązuje zatem noszenie maseczek, dezynfekcja oraz zachowanie dystansu społecznego. W holu i w szatniach nie mogą przebywać osoby, które nie korzystają z basenu.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył dzisiaj także stadion lekkoatletyczny oraz Orlik przy Ćwiczni. Korzysatć z nich mogą osoby uprawiające sport rekreacyjnie i amatorsko. Nadal pozostają zamknięte sala sportowa Ćwicznia, kręgielnia oraz lodowisko. Otwarcie Skateplazy i boiska przy ul. Grunwaldzkiej jest uzależnione od warunków atmosferycznych, które pozwolą na bezpiecznie korzystanie z tych obiektów.

FOT: UNSPLASH

leszno obostrzenia otwarta pływalnia