Skupiasz się tylko na reklamie internetowej? To błąd!

Sponsorowany
12.02.2021

Radio jest doskonałym medium wspierającym biznesy internetowe. To radio jest najczęściej wybieranym medium, podczas korzystania z sieci, wysyłania maili i rozmawiania ze znajomymi na portalach społecznościowych.

Planujesz promocję swoich usług lub produktów i potrzebujesz stworzyć krótki, treściwy i angażujący spot radiowy? Nie wiesz od czego zacząć? Może chcesz utrzymać zainteresowanie swoją marką, dzięki reklamie radiowej, a myślisz, że nie warto inwestować w reklamę w naszym radiu?   A Może myślisz, że nie stać Cię na reklamę w Radiu EMAUS? Napisz lub zadzwoń i przekonaj się sam!

Nawet krótkie odesłanie w spocie radiowym – na Twoją stronę internetową – jest w stanie wygenerować na niej, w okresie trwania kampanii, kilkukrotnie wyższy ruch. Skup się na tym, co działa! Daj się poznać innym!

Dlaczego warto reklamować się w Radiu EMAUS?

Nasze Radio  NIE JEST NASYCONE REKLAMAMI, TAK JAK INNE MEDIA. Staramy się emitować  NIE WIĘCEJ niż dwie 30 sekundowe reklamy,  żeby nie znudzić Słuchacza i nie prowokować do zmiany stacji na inną:

– oferujemy niższy koszt reklamy, niż w innych mediach;

–  dajemy Tobie możliwość dotarcia do nowych grup klientów, o których wcześniej nie nawet nie myślałeś;

–  dzięki nam wzrośnie rozpoznawalność Twojej marki wśród naszych słuchaczy;

– dzięki naszej reklamie wzmocnisz przekaz innych form reklamy, zwłaszcza tej internetowej.

Ile musisz wydać na inne reklamy, żeby dotrzeć do miliona  odbiorców w Wielkopolsce?  U nas to możliwe już od 1 zł za sekundę spotu.

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Napisz, to nic nie kosztuje:
Biuro Promocji i Reklamy
e-mail: promocja.emaus@swietywojciech.pl tel.: 667 001 607

Źródło: iloveradio.pl

biznes eklama marketing poznań promocja radio wielkopolska wsparcie