Serdecznie zapraszamy do Poznania na XIX Ogólnopolski Kurs Śpiewu Gregoriańskiego! Tradycyjnie zajęcia poprowadzą absolwenci zagranicznych uczelni:
o. Radosław Tomczak OFM Conv. – poziom I: sanktgalleńskie neumy proste, kompozycje sylabiczne,
o. Karol Cetwiński OSB – poziom II: sanktgalleńskie neumy rozwinięte, kompozycje neumatyczne,
ks. Mariusz Białkowski – poziom III: sanktgalleńskie neumy prowadzące, notacja metzeńska, kompozycje melizmatyczne,
ks. Ján Velbacký – poziom IV: wykład monograficzny – Od kantylacji do psalmodii: geneza, struktura i formy recytatywu liturgicznego w śpiewie gregoriańskim,
Raimundo Pereira Martinez – gregoriańska technika wokalna.
Zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie przez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie: www.aiscgre.pl

