Zakończyła się peregrynacja Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej

Na rozpoczęcie wczorajszej liturgii abp Stanisław Gądecki wyraził nadzieję, że nawiedzenie "pozostawi trwały ślad w naszych sercach w postaci ożywionej modlitwy, pogłębionego życia sakramentalnego, większej miłości bliźniego, troski o potrzebujących, ożywienia życia duchowego w naszych parafiach”.
Bartosz Kirchner 10.01.2022
Zakończyła się peregrynacja Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej

List pasterski na Adwent

Adwentowe otwarcie na przychodzącego Zbawiciela zachęca nas do spojrzenia na nasze problemy, ale także na sprawy Polski i świata, z perspektywy wiary w Boga.
28.11.2021
List pasterski na Adwent

W archidiecezji poznańskiej wznowiona zostanie peregrynacja

Tego dnia na Placu Reszki w Buku wizerunek zostanie wniesiony w procesji do Sanktuarium Matki Bożej Literackiej, gdzie mszę świętą odprawi bp Szymon Stułkowski.
Bartosz Kirchner 29.06.2021
W archidiecezji poznańskiej wznowiona zostanie peregrynacja