Spore zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w Poznaniu.
Od poniedziałku rozpoczyna się remont torowiska tramwajowego na 28 czerwca, w rejonie Rynku Wildeckiego. Tramwaje wracają natomiast na most Królowej Jadwigi.
Tramwaje wracają na rondo Rataje i most Królowej Jadwigi
Tramwaje przejadą przebudowanym odcinkiem między mostem Królowej Jadwigi a rondem, jednak nie będą zatrzymywały się jeszcze na przystankach Rondo Rataje (na wysokości dworca) oraz Serafitek.
Od poniedziałku,4 października, na liniach miejskich ZTM Poznań wprowadzone zostaną stałe zmiany w rozkładach jazdy. Wiążą się one między innymi z powrotem na uczelnie studentów.