Pierwsze tramwaje wyruszą z pętli Wilczak na Naramowice
Po wyjeździe z pętli Wilczak tramwaj przejedzie ulicami Słowiańską i Serbską aż do Włodarskiej, gdzie znajdować się będzie tymczasowy przystanek końcowy.
W związku z zapowiedzią władz państwowych dotyczącą powrotu do szkół dzieci z klas 1-3 oraz "odmrażania" poszczególnych branż gospodarki, komunikacja miejska i podmiejska ZTM od wtorku (4 maja) wraca do roboczego rozkładu jazdy.
Z uwagi na niebezpieczny dla wydolności systemu opieki zdrowotnej rozwój pandemii, Miasto Poznań także apeluje o radykalne ograniczenia przemieszczania się i rezygnację z niepotrzebnych podróży.
„Zupa na Głównym” pomaga nie tylko na przystanku PST Dworzec Zachodni
Przedstawicielki stowarzyszenia wraz ze współpracującą z nimi pracownicą socjalną odwiedziły pustostany i inne zaadaptowane miejsca, gdzie przebywają bezdomni.